| UrsuletzulMyryam a întrebat:

Un baiat care nu te mai baga in seama inseamna ca nu te mai place? dau fundita la cel mai bun rasp

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te mai place sau nu vrea sa mai auda de tine.

| Jigsaw a răspuns:

Evident.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Pai poate doar vrea sa faca pe interesantul ca sa il bagi tu in seama, exista modalitatea sa nu te mai placa, s-au are alte preocupari

| IamGIPSY a răspuns:

"Nu te mai baga". Deci sa inteleg ca te-a bagat in seama pna acum, nu?

Nu cred ca esti foarte mare, si la varsta de 10-12 iti arata mai ciudat daca te place.Ba te impinge, ba iti da o palma. Odata cu varsta se dezvolta si mintea.Pe la 14-15 ani baietii incep sa dea mai multa atentie fetelor.Le vad aproape asa cum sunt ele, fete.Nu doar niste fiinte enervante si cicalitoare. Desi nu stiu, cred ca doar 15-20% dintre acestia sunt asa, ceilalti 75% prefera decat sa sarute o fata si sa-si petreaca timpul cu ea, mai bine sa se joace pe calculator.

Sa revenim, daca nu te mai baga in seama nu trebuie sa te impacientezi, asa eram si eu la o varsta mai mica, ba imi placea de unu si numai puteam dupa el, apoi aparea altu mai frumos, ma duceam dupa ala. Si tot asa.
Nu e ceva stabil sufleteste.Asa ca parerea mea ar fi sa nu iti faci sperante prea mari, deoarece baietii nu prea se gandesc la dragoste abia dupa o varsta mai inaintata, dupa cel putin 16 ani.

| soseno a răspuns:

Poate e doar timid.