| lil_2808 a întrebat:

Un baiat care si cand a avut ma intreaba daca il iubesc s eu il intreb de ce,,, iar el spune ca asalaughing si de cand l`am cun tot asa zice... ce ziceti?thinking si de cateva zile vorbeste cu mine dar nu mai ma intreaba daca imi place de elhappy si trebuie sa mentionez ca a stiut ca mi-a placut de el. dar acum n`mi mai place~!

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Permite-mi: LOLrolling on the floor
ce porcarie deci mai el ori se joaca din lipsa de activitati ori chiar te iubeste dar ii este rusine sa-ti zica ca pnm poate il exciti sau mai stiu eu ce il atrage la tinethinking
rolling on the floor)))))) (fundita?)

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Dragoste nu se face cu forta. Si--------nici nu se intreaba daca te iubeste sau nu. Pa

| Alyyynu a răspuns:

Eu cand nu am ce face ma duc si mai intreb cate o fata pe la facultate: "ma mai iubesti?" rolling on the floor
"Daaa Alin", "Da Alin, cum sa nu, intotdeauna te-am iubit", "Nu, ca m-ai suparat"...
Ce sa fac, sunt un romantic incurabil laughing
Ce sa insemne nu stiu, zi si tu ca da si vezi cum reactioneaza...