| Xonia a întrebat:

Un baiat de care imi place, dar nu vorbim...nu ne salutam

Dar stie de la o prietena de-a mea ca imi place de el

SI astazi"ma bateam"(in joaca) cu un coleg de al meu si a venit la noi si face: ce ai ma cu fata las-o in pace si a zambit si de atunci nu a mai vorbit cu mine

Oare a fost un semn sau de ce a facut asta? Ce credeti?

fundita

9 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Considera-l un semn mai degraba sa-ti atraga atentia asupra sa.Incearca tot felul de mijloace, sa-ti capteze putin interesul.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stupid.

| M' a răspuns:

Sa bagat in seama, este un semn.

| brunetteee a răspuns:

Probabil smug

| Michisor a răspuns:

Poate a vrut sa vada reactia ta. sau daca il bagi in seama este posibil dar in acelasi timp si imposibil sa nu/te placa :d... si daca te place se va mai baga in seama cu tine :d daca nu.thinking asta e nu este singurul baiat,, poate sunt multi baietii draguti care te plac dar daca tu il vrei pe el teinteeg perfect.big grin pai eu zic ca a fost un semn bunsmug si ca "se va mai baga in seama cu tine" sau cand te joci cu colegii tai happy te pupicc:*:*:*

| Luissa123 a răspuns:

E posibil sa te placa si el insa sa nu vorbiti pentru ca are emotii si chestia cu''ce ai ma cu fata las-o in pace'' poate fi un semn ca il interesezi...bafta

| Luissa123 a răspuns:

E posibil sa te placa si el insa sa nu vorbiti pentru ca e timid si chestia cu''ce ai ma cu fata las-o in pace'' poate fi un semn ca il interesezi...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un semn ca te place sau ti-a dat o speranta

| danaflorentina a răspuns:

Poate fi si acesta un semn, sau mai bine spus un inceput.De ce nu incerci sa il bagi in seama mai mult?!(poate reusiti sa legati o relatie o data cu trecerea timpului...)