| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat de la scoala ma place, dar eu il urasc si mereu ma enerveaza. Nu stiu cum sa scap de el! Idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti bate joc de sentimentele lui. Vorbeste cu el, spune-i sa renunte, ca n-are sanse, dar fa-o intr-un mod frumos.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-l bagi în seamă, îi tratezi cu spatele şi nu-i răspunzi provocărilor.
Baftă.
Pa, pa.

| HBK a răspuns:

Cel mai intelept lucru este sa-l iei deoparte pe baiat si ii spui verde-n fata, ii dai doua motive daca vrei, arata-i ca vorbesti serios si nu glumesti iar dupa aceea il tratezi cu indiferenta.

| andrusc02 a răspuns:

Du-te la el si spune-i ca nu iti place de el si sa nu te mai enerveze ca nu supoti... si vrei sa te lase impace... dar mai intai i-al cu frumos-ul si daca nu te lasa conacteazama la numarul 0729912489, 0762514982
astept telefonul tau doar daca nu te lasa impace si atunci am sa vedem noi cum facm sa te lase