| Biancabiibiii a întrebat:

Un baiat imi da semnale ca ma place dar am discutat si inca nu e pregatit de o relatie serioasa, si ne-am revazut dupa 2 saptamani fara sa mai stim unul de celalalt, si m-a intrebat cum stau cu dragostea si momentan nu vorbesc cu nimeni iar cand l-am intrebat pe el nu mi-a raspuns, a zis ca si tacerea e un raspuns? Credeti ca are pe cineva? Un raspuns mi-ar fi de ajutor.Mi-a oferit atentie toata seara cat am stat acolo, nu s-a dezlipit de langa mine.Dau funda

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

E nevoie și de un răspuns la semnalul de împerechere.

| GreenVoid a răspuns:

Stii raspunsul si singura tu doar speri sa te inseli.winking

| papuciirupti a răspuns:

Hmmm, ai grija ca e posibil sa te minti, e tipu mut, nu spune, tace si face; sa nu fii a doua optiunewinking
cat despre placut e cu dus si intors, nu il baga in seama si lasa-l sa vezi daca reactioneaza cumva, asta daca l-ai bagat pana acum... daca nu l-ai bagat si nu prea i-ai dat motive fii mai indrazneata si vezi dupa, daca nu primesti semne, lasa-l si uita-te la altul care se uita la tine (am gresit de multe ori si o spun din experienta)
stiu E GREU, asteptarea e grea si rea si etc dar ai incredere in tine.
sau mai e o optiune care pe mine sincer ma enerveaza si nu tin sa o faci, e alegerea ta evident, cand el e in preajma ta, stai cu altcineva si vezi daca e gelos sau nu.
lasand totul si gandind la rece, e probabil sa tina la tine si sa aiba alte motive sa nu vrea sau nu vrea si probabil te are pe post de rezerva