| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat isi pune intrebarea "daca as avea cu prietena mea ceva intim s-ar schimba ceva in relatia noastra?"

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,o schimbare ar avea loc, dar nu intotdeauna in sensul bun. Daca te referi la sex.Pana la cunoasterea persoanei potrivite, au loc foarte multe schimbari de partener...

| madb a răspuns:

Desigur ori devin mai apropiati, mai "sudati" ori din contra isi pot da seama ca nu sunt pe aceeasi lungime de unda. Desi cand te apuci de intretinut relatii sexuale, ma refer cand te apuci printre primele dati-la primul partener/a, al doilea, nu prea dai importanta la ceea ce simti cu adevarat, in special daca il/o iubesti pe respectivul/a, dupa aia evoluand in "actiune" laughing incepi sa iti descoperi punctele erogene, sexualitatea si poti sa constati ca persoana cu care intretii relatii nu te satisface, se poate sa nu te satisfaca nici daca vorbesti deschis cu ea despre asta, pur si simplu nu e ceea ce trebuie, asa ca se termina relatia. Dar oricum, se schimba lucrurile o data cu relatiile intime.:* Daca prin intim te referi numai la peeting o sa se schimbe, tu ca baiat o sa vrei mai mult, ea ca fata o sa se streseze rau daca sa-ti de-a sau nu si o sa intre pe TPU sa ne intrebe pe noilaughing).