| XoXoOriginalChannel a întrebat:

Un baiat m-a intrebat acu 3 luni daca vreau sa fiu gagica lui iar acum in timpul orelor sau la teste cand ma uit in spate la sorasa care e prietena mea el se uita exagerat la mine si uneori chiar ma striga da nu stiu de ce iar el nu e ca toti ceilalti de la mine din clasa aseara m-a sunat sa-mi spuna sa il dau pe fratemiu la telefon ca amundoi sunt la rugby si vroiau sa vorbeasca despre asta dar m-a impresionat aseara cand m-a sunat m-a rugat frumos sa il dau pe fratemiu m-a impresionat pentru ca el na rugat niciodata frumos pe cineva si mai ma suna uneori sa-i dau oraru dar asta nu cred ca conteaza puteti sa-mi spuneti de ce face asta? funda+vot

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

În primul rând a început prost să te întrebe dacă vrei să fii "gagica" lui. Acest cuvânt neîngrijit provine din limba ţiganilor şi dacă treci pe stradă o să îi auzi doar pe ţigani vorbind aşa cu "gagica sau fă".
Astfel de persoane trebuie acolite pentru că nu se merită să ai o relaţie cu ele pentru că mai mult o să te facă să suferi.

Numai bine!

| XoXoOriginalChannel explică (pentru FemeiaPisică):

Apropo si eu vorbesc cu fa si chesti din astea si vorbeste asa pentru ca chiar e tigan big grin
nu inteleg ce aveti voi cu tigani

| astamika24 a răspuns:

Heiii,eu cred ca te place.fratele tau nu are tel? putea sa-l sune direct.sau pentru orar nu putea sa sune pe altcnva din clasa...si mai ales ca ti-a cerut comb.te place tipu. fundita?:*