| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat sar uita la mine daca as fi cu doi ani mai mica decat el? eu 13 el 15? mie imi cam da semne ca ma place, dar nu stiu!

Răspuns Câştigător
| AnKa1995 a răspuns:

Respectivul baiat daca te place sar uita la tine deoarece 2 ani nu prea e mare lucru

de exemplu eu am o prietena care are un iubit si intre ei e diferenta de 6 ani si se iubesc mult

asa ca spune-i baiatului ca il placi si cine stie poate o sa fiti impreuna

bafta :*:*:*

6 răspunsuri:
| p1nk a răspuns:

Da, nu conteaza varsta! eu am 16 si prietenul meu 18 ...am prietene de 15 care se intalnesc cu baieti de 19-20 deci nu conteaza varsta

| fluturas a răspuns:

Da, se poate uita happy incearca sa intrii in vorba cu el si sa afliiwinking

| Boinx a răspuns:

Baietii nu au nici-o problema daca fetele sunt mai mici decat ei, oricum in ziua de azi fetele arata foarte bine, chiar daca sunt mai mici, iar baietior nu le displac cele mai 'micute' sa zic asahappy. ai incredere in instictele sale si fii sigura pe tine! Totusi ai grija ce fel de baiat este pentru ca multora le place doar sa fie inconjurati de fete si sa filtreze, nu se gandesc la mai mult decat atat! Sper ca ti-am fost de folos! Succes!happy.

| Oάηά a răspuns:

Sa stii ca diferenta de varsta nu conteaza daca voi va iubiti.Asta este tot ceea ce conteaza.(si eu am fost cu cineva mai mare ca mine cu 5 ani si asta nu a contat)
sper ca sfatul meu te-a ajutat pupici:*

| croissant a răspuns:

Depine iti sugerez sa ai grija unii baietii nu vor decat sa incerce ceva cred ca sti la ce ma refer.mai bine astepti un timp ca sa iti dai seama daca te place cu adv. Funda:-D

| radugeorge25 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri!