| Yoyoooo a întrebat:

Un baiat se tine dupa mine...adica sta langa mine tot timpul, face ce fac eu, ii plac aceleasi melodii ca si mine etc.Pe prietenul meu il deranjeaza acest lucru. Ce sa fac ca sa scap de acel baiat?

Răspuns Câştigător
| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Din moment ce zici ca va plac acelasi lucruri si stati mereu amandoi as intelege ca sunteti buni prieteni si ca iubitul tau ar trebui sa inteleaga asta si sa nu mai fie gelosthinking dar daca vrei atat de mult sa scapi de el pur si simplu spune-i: "te rog nu te mai tine dupa mine"... Se va simti foarte prost si te va lasa in pace. thinking

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-ai mentionat daca sunteti prieteni dar dupa cum suna intrebarea pare mai degraba o problema acel baiat. Daca sunteti colegi e greu sa scapi de el, eventual sa vorbesti cu prietenul tau sa vorbeasca cu tipul respectiv. Daca sunteti doar prieteni incearca sa nu te mai intalnesti cu el

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

I spui sa te lase in pace. Vb cu prietenul tau sa vb cu el "ca de la barbat la barbat!" poate o sa iasa scanteiwinking
Baftawinking