| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat se uita la mine uneori. nu ne cunoastem. oare ma place? cum sa fac cunostinta cu el? dau funda.

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce crezi ca o persoana se poate uita la tine numai din admiratie?

| ceadragutza a răspuns (pentru neutrino):

Nu am zis asta. doar cred ca ma place pentru ca s-a uitat la mine de multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-i cu ochiul, sau zambeste-i big grin sigur il vei face destul de curios incat sa te bage in seama big grin

Cel putin asta ar face un baiat daca te-ar vedea si tu ii faci asa. In plus, daca ii faci asa de cateva ori, o sa-si ia inima in dinti eventual si tot va veni.

O zi placuta!

| ceadragutza a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea eu... dar nu prea vorbeste cu oameni pe care nu ii cunoaste.

| anonim_4396 explică (pentru ceadragutza):

Bine zis, nu prea big grin Asta nu inseamna ca nu se va intampla cu tine. Poate nu se va intampla ziua, dar sigur va intreba cine esti sau isi va intreba colegii/prietenii daca te stie, si o sa-ti dea add pe fb sau ceva.

Fii sigura ca daca te place, va da cumva de tine big grin Sa fim seriosi, cand o fata draguta ne zambeste, si ne face cu ochiul, normal ca am vrea sa vorbim cu ea. Ce baiat nu ar face asta?

| ceadragutza a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai el cunoaste cateva fete de la noi din clasa dar alea se cred mari, deci nu ar avea cum sa afle cine sunt de la ele.

| ShoboM a răspuns:

Depinde si cum se uitahappy Baga-te in seama, intreaba-l cat e ceasul, orice.

| trista12 a răspuns:

Daca esti mai indrazneata mergi tu la el si saluta-l! Daca nu, incearca sa te interesezi in cercul lui de prieteni, poate aveti cunostinte comune si astfel puteti sa va cunoasteti. Uneori baietii sunt mai timizi ca noi!

| pufypuf a răspuns:

Buna. Pai lasa-l pe el sa faca primul pas ca doar e barbat nu? laughing))
Poti sa ii faci niste ocheade odata... poate pica ceva big grin sau poate aveti prieteni comuni

| Nico_Nicoleta_1996_bzG4 a răspuns:

Este posibil sa te placa sau poate vrea sa te cunoasca love struck