| AndreeaZM a întrebat:

Un baiat si-a dat seama ca il plac.Cum imi pot da seama daca si el ma place?

3 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Daca e mereu prin preajma ta si te priveste lung inseamna ca te place.(PUNCT). Daca te mai si abordeaza e clar.

| aculaR18 a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi. -_- Daca nu-ti raspunde si schimba subiectul, poti sa-ti dai seama din privire, gesturi, felul in care vorbeste cu tine, de la prieteni comuni, dar eu zic sa-l intrebi pur si simpluwinking

| Reea6 a răspuns:

Dupa cum se poarta cu tine...cata atentie iti ofera, ce glume face ..cum te priveste, cum iti vorbeste