| Bia_6294 a întrebat:

Un baiat te place atunci cand se uita fix in ochii tai sau cand se uita in pamant cand vorbeste cu tine?[adica se uita o secunda, apoi ii fuge privirea] Fundalove struck.

Răspuns Câştigător
| Adda_5780 a răspuns:

Daca se uita in ochii tai e ca si cum ar astepta un raspuns, sa i se confirme teoria ca il placi. Daca se uita in pamant te place si nu stie cum sa iti spuna, e rushinos etc. Dar exista cazuri in care baiatul respectiv nu simte nimic pentru tine ci doar asa e felul lui de a comunica. Nu iti poti da seama doar din asta daca te place. xD

4 răspunsuri:
| Bulinaaaaa a răspuns:

Depinde de baiat. unora le e frica sa te priveasca fix in ochi, altii se uita in ochii tai. big grin

| DBlack a răspuns:

Depinde de baiat. altii se uita in ochii tai, si au o expresie a fetei, ca si cum ar vedea cel mai scump lucru din viata lor, altii nu se pot uita in ochii tai, pentru ca te place foarte tare. depinde de persoana happy

| dream_8891 a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia. Daca se uita in ochii tai nu insemna neaparat ca te place.Iar daca se uita in pamant poate insemna ca e mai timid atata tot.

| Micuţa a răspuns:

Draga Bianca! Chestia asta depinde de baiat, pentru ca daca e un tip mai pervers si tupeist atunci te priveste direct in ochi. Daca e un baiat timid, retras atunci se uita in pamant cand vorbeste. Funda? :-)