| tacalo a întrebat:

Un baiat tot isi bate joc de mine, facand glume la adresa mea ca sunt blonda. Vreau si eu sa imi dati ceva replici de zis, vreau sa ii dau maximu sa nu mai isi bata joc de mine.

Răspuns Câştigător
| klyacsik a răspuns:

Ignoral,tu esti mai presus de niste fite de copii mici.Ai orgoliul tau si nu trebuie sa-ti pui mintea cu toti prostii.Cind o sa vada ca vorbele lui nu te mai ating o sa inceteze.

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca vrei sa-i dai maximum ca sa nu-si mai bata joc de tine trebuie sa-i faci cunostinta cu tatal tauwinking

| Lumeaîn3D a răspuns:

Dacă vrei sa nu-şi mai bată joc de tine, du-l la director.Asta funcţionează cel mai bine happy