| alexandra07 a întrebat:

Un baiat vrea sa iasa cu mine. Ce sa fac? e prima datasad

Răspuns Câştigător
| briana a răspuns:

Accepta nu ai nimic de pierdut doar de castigat. Gandeste-te ca pana la urma trebuie sa faci pasul asta. Nu tr sa te ingrijorezi de ce veti discuta totul va veni de la sine. Sh dac nu sti sa saruti vei invata si in fond dac vrei poti sa nu ik saruti la prima intalnire. Nu te stres va fi bine sa iesi la suc ca dac nu nu mai vb cu tine pup.

2 răspunsuri:
| deea4youu a răspuns:

Buna! Pai daca il placi,iesiti impreuna. A-ti putea vorbi despre filme,muzica, sport, despre tot ceea ce aveti in comunhappy
Sper ca te-am ajutat!:*

| Eu_7189 a răspuns:

Fi cat poti de normala, aminteste-ti nu fi timida, si sa nu ai emoti controleaza-te cat poti. Baftahappy