| natalia_2288 a întrebat:

Un bun de prieten de al fostului prieten vrea sa ne intalnim impreuna cum sa porocedez in cazul asta? Si ce raspuns sa-i spun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place tipul, si nu mai ai prieten, de ce nu?hee heelaughing cu ocazia asta l-ai face gelos si pe fostulhee hee.

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Cum iti spune tie inima.
Daca chiar il placi poti uita de faptele care au fost sau legaturile lui.
Asta depinde de el nu de tine! Daca vrea sa uite faptul ca prietenul lui a fost prietenul tau o data... sa faca ce vrea!
Daca simti ceva pentru el, sau ar trebui sa te intalnesti cu el si sa discuti despre asta. Bafta!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vezi ce are de spus, nu este nici o problema si nu vad nimic rau in asta. Abia dupa aceasta discutie vor veni semnele de intrebare.

| askanyo_8091 a răspuns:

Daca ti se pare interesant, du-te. de ce i-ai zis FOSTULUI?