| Diiiia a întrebat:

Un film bun de dragoste? Inafara de :3 metros sobre el cielo(1 si 2), the notebook si a walk to remember? Dau funda

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

- One day
- Before Sunrise
- The first time
- Remember me
- Before Sunset
- If only
- Sweet November
- Aquamarine
- The last song
- Dear John
- P.S. I Love You
- Listen to your heart

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

The last song - cu miley c.
Silver Linings Playbook - dragoste + drama + comedie
I Give It a Year [ l-am vazut la cinema, e de vazut cu partenerulwinking ]

now is good - un film plin de sentiment si de dragoste, te emotioneaza cazul

remember me - cu robert pattison, edward din twilight. un final absolut uimitor.

upside down - lupta unui cuplu cu lumea in care traiesc, dragoste din plin si aventura pentru a ajunge la dragostea mult dorita

| DayByDay a răspuns:

Koizora, este un film japonez, extrem de trist. Mie mi-a placut foarte mult.

http://www.youtube.com/watch?v=5_cTPK3PUdk

| crytical a răspuns:

Fanaa e cel mai frumos, crede-ma ca nu se compara cu nici un alt film.

| positivity a răspuns:

Am vizionat recent niște filme absolut superbe, ți le recomand și ție: „Now is good", „The first time", „The last song", „LOL", „Remember me".

| OnuOnulică a răspuns:

Incerca un seral gen The Vampires Diares.

| hhhapciuuu a răspuns:

Twilight breaking dawn 1. happy e frumos. mai ales acum, seara

| vali4789 a răspuns:

The town.Un film cu Ben Affleck.Ea lucreaza la o banca pe care asta o sa o jefuiasca.O ia prizoniera si se indragosteste de ea.Pentru mine a fost unul din cele mai misto filme care le-am vazut.