| XkkOOjs a întrebat:

Un film horror care cu adevarat ma poate speria? In afara de SAW, The Cabbin in the Woods, The Orphan, The Grudge...

Răspuns Câştigător
| Justme01xD a răspuns:

Hmmm...Texas Chainsaw Massacre :d? În total sunt 7 filme, cel de-al optelea lansându-se la începutul lui Ianuarie 2013. Din serie, cel mai interesant şi înfricoşător mi s-a părut cel din anul 2006.
O altă serie de 5 filme ar fi "Wrong turn"(Drum interzis). Personajele principale în toate filmele sunt nişte canibali care omoară toţi adolescenţii care ies în calea lor. Interesante sunt metodele de ucidere a adolescenţilor şi nu numai. Cele mai interesante filme din serie mi se par 4 şi 5.

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Shutter
The devil's rejects
28 week later
Dead snow
Dead tunnel
Mirrors
Silent Hill 1-2
Final Destination 1-2-3
Samanta Finley's Death
The last exorism
Exorcist
Orfana
Zombie Apocalypse
Inkubus
Exorism of Emily Rose
The Exorcist
Paranormal Activity 1-2-3
Shining
The devil inside
Stay Alive
Colectionarul de oase
See no evil
Bafta!