| byutzatha a întrebat:

Un fost coleg de gradinita, il cheama eric.imi tot face cu ochiul si din treastea, cand nu e cu gasca, ma saluta, dar cand e cu ea nici nu ma baga in seama, si se da mare ca cine e el e inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Doua variante : 1. Inseamna ca te place, dar nu vrea sa spuna tuturor 2.Inseamna ca te place dar ii e rusine sa spuna prietenilor lui, sau poate ii e rusine sa recunoasca in fata prietenilor lui.

1 răspuns:
| Dodo_6086 a răspuns:

Poate vrea sa se faca remarcat... sau poate are dreptate AaAaA