| MestecGuma a întrebat:

Un id care sa o reprezinte pe Selena Gomez ca. asa-s eu ca ea din toatepunctele de vedere

funda

4 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Toateee pustoaiceleee sunt k Selena Gomez acum?rolling on the floor))) s-a umplut fb de astfel de conturi false.si acum aty inceput si cu messu. vai de voi nici sa fiti voi nu mai stiti acum, toata lumea copiaza pe cineva. ce aty ajuns si voi generatiile de acum, eu am aproape 16 ani dar ma uit la pustoaice de 12 ani cre se ling deja pe strada sau au tigarea in mana. Doamneesad O sa ajunga raw Romania, adica mai raw decat e acum, fiecare cu defectul lui, nimeni nu-i perfect al meu ar fi scrisu asta prescurtat de care nu pot sa ma dezobisnuiesc dar... voi suntezi prea.:} app o curiozitate cati ani ai?

| ralukamiky a răspuns:

Hi! lov3_u_l! k3_@_lov3_$ong sau cut3_g! rl. Bye-Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o persoana nu e la fel din punct de vedere fizic. Esti tu ca Selena? ce sa zic...Selena e fata serioasa are o cariera in muzica. Daca esti ca Selena din toate punctele de vedere ia lnseaza-te pe yotube sa vedem atunci mai esti ca ea? si ma refer la voce.

| Hugg a răspuns:

Dulcika_frumusika laughing)