| AndreeaCristina96 a întrebat:

Un mic test despre vedetele twiligh(fan)! fundita
1. Care este numele real al actritei Bella?
2.In cate episoade apare filmul,, Breaking down"a parta carte din colectie?
3. Ce pateste Bella dupa o noapte de dragoste cu Edward?
4. Ce sentimente are Jacob pentru Bella?
5. In cartea a 4 a,, Breaking Down" cum va fi numita fetita Bellei?
6.Cum se dezvolta fetita lui bella si Edward?
7. In cartea a 3 a,, Eclipsa" ce ii face Jacob lui Bella?
Fanii adevarati nu cauta pe net sau pe google au raspunusrile daca stiu daca nu pun,,-" primul care a raspuns corect la 5 intrebari primeste funditabig grin

4 răspunsuri:
| JunKfan a răspuns:

1.kristen stewart 2.2 parti din cate stiu euoh go on 3. i se face rau si isi da seama ca e insarcinata 3.renesmee 4.foarte repede deoarece are gene si de vampir si de om:d 7. o minte in legatura cu edward worried

| U4Me a răspuns:

1.Kristen Stewart 2.trei 3.isi da seama ca e insarcinata 4.de iubire 5.renesmee cullen 6.foarte repede 7. a.o salveaza de la inec, b.o minte in legatura cu Edward(robert pattinson).

| AudImagini a răspuns:

1. Kristen Stewart
2. Filmul apare ăn două părţi
3. După prima se trezeşte cu vânătăi şi pene în păr. Deabea după a treia îşi dă seama că e însărcinată
4. Sentimentele sunt de iubire, prietenie and more others
5. Renesmee Carlie Cullen
- Renee + Esme = Renesmee
- Carlisle + Charlie = Carlie
6. Se dezvoltă foarte repede
7. Jacob o sărută pe Bella ( iar ea îi trage un pumn )

Fundiţă?

| Biby a răspuns:

Buna.
1.Care este numele real al actritei Bella?
Kristen Stewart.
2.In cate episoade apare filmul,, Breaking down"a parta carte din colectie?
In doua parti.
3.Ce pateste Bella dupa o noapte de dragoste cu Edward?
Ramane insarcinata.
4.Ce sentimente are Jacob pentru Bella?
Iubire.
5.In cartea a 4 a,, Breaking Down" cum va fi numita fetita Bellei?
Renesmee.
6.Cum se dezvolta fetita lui bella si Edward?
Foarte repede.Cand Renesmee o sa aiba 7 ani, o sa para ca de 17.
7.In cartea a 3 a,, Eclipsa" ce ii face Jacob lui Bella?
O minte cu Edward.O saruta si ea isi rupe mana, tragandu-i un pumn.