| Cadillac a întrebat:

Un prieten de-al meu a luat o poza cu mine si a modificato si a pus-o pe facebook.Nu spun cum a modificato spun doar ca m-a facut de ras... Cum as putea reactiona in cat sa il doara?
Nu imi spuneti sa vorbesc cu el pentru ca e un animal de om si nu ai poti vorbi cu el + ca eu nu am sa mai vorbesc cu el.Am facut un raport la fb dar nu da roade.Cum as putea sterge poza? Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Să știi că toți cunoaștem persoane idioate precum acestea. Nu-l băga în seamă, reportează-l în continuare și spunelor și celorlalți prieteni de-ai tăi să-l reporteze.
Genul acesta de persoane, pur și simplu, nu merită. Orice ai face, ele vor rămâne idioate.
Treci și tu peste.
Rămâi indiferent!

1 răspuns:
| ade291 a răspuns:

Acest om nu este "prieten", chiar daca a facut-o in gluma, ceea ce este o prostie, nu trebuie sa te pui la mintea lui. Incearca sa vorbesti cu prietenii tai sa le zici despre ce este vorba, iar daca sunt mai multi oameni care dau report, sigur se va face ceva in privinta pozei.