| TrixiLestrange a întrebat:

Un prieten de-al meu s-a suparat rau pe mine pentru ca l-am jignit...dar nu am facut-o cu intentie pur si simplu eram foarta suparata in acel moment si s-a nimerit sa fie in calea mea, cam asa laughing. Si acum este foarte suparat pe mine din simplul fapt ca l-am facut bou si mi-am cerut scuze de 1000 de ori si tot nu vrea sa mai vorbeasca cu mine. Cum sa fac ca sa ma ierte?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si tu vacuto, de ce l-ai facut bou?straight face

| TrixiLestrange explică (pentru Liviu):

M-a enervat si mi-a scapat.ce-atata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l in pace 1 zi sau 2, o sa inteleaga ca nu ai facut-o cu intentie, daca nu incearca sa ii arati prin ceva ca chiar nu ai vrut si iti pare rau.
Funda?:d