| croissant a întrebat:

Un sarut poate fi planificat sau vine de la sine?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Ambele Variante sunt Posibile!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se si planifica dar poate veni si de la sine.

| Alecssa a răspuns:

Poti spune cuiva: "Hai sa ne sarutam!". Dar magia se va produce atunci cand vine de la sine si nu este fortat.

Răspuns utilizator avertizat
| Kimy_8371 a răspuns:

Pai in cele mai multe cazuri un sarut vine de la sine, doar nu ai sa ii spui iubitului tau ca vrei sa te saruti cu el maine la ora 3laughing.sa fim seriosi.

| ExTaZy a răspuns:

Pai sarutul vine de la sine, doar pentru persoana pe care o iubesti.

| condreavaly a răspuns:

Draga mea vine de la sine

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Nu se stie niciodata ce se intampla si poate veni de la sine dar si planeficat...deci ambele.happy

| criss_9056 a răspuns:

Un sarut nu poate fi planificat, va veni de la sine in momentul in care vei simti ceva pentru persoana respectiva.