| bluesky a întrebat:

Un status, un avatar sau o melodie la status care sa il faca pe fostul sa ii para rau ca m-a pierdut dar prin care sa exprim indiferenta si ca l-am uitat, ca nu imi mai pasa de el! happy Mersi!

Răspuns Câştigător
| Dizzy a răspuns:

A pretty girl can kiss a guy, a bird can kiss a butterfly, the rising sun can kiss the grass, but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS!

Am învăţat că poţi continua încă mult timp după ce ai spus că nu mai poţi.

Am învăţat că indiferent cât de mult suferi, lumea nu se va opri în loc pentru durerea ta.

Am învăţat că oamenii la care ţii cel mai mult îţi sunt luaţi prea repede…
Am învaţat că este prea greu să-ţi dai seama unde să tragi linie între a fi amabil, a nu răni oamenii şi a-ţi susţine părerile.

Am vrut sa scriu pe zapada "te iubesc", dar a continuat sa ninga si nimeni, niciodata n-o sa stie ce au scris infriguratele mele degete, nimeni in afara de mine.

Ai vrut sa fugi si eu nu te-am lasat, ti-am frant aripile si te-am incuiat, nadajduind ca intr-o zi vei fii al meu.Intr-un tarziu, lipsita de speranta, ti-am redat libertatea, iar tu te-ai oprit din drumul tau grabit si m-ai privit o clipa, numai o clipa si ai plecat...In urma ta visul meu a fugit dupa tine, dar nu te-a putut prinde.erai prea deja al alteia!

tu vei fi mereu langa mine! timpul ce trece va sta si rasaritul si apusul! poate se vor saruta

iubirea te face sa plangi cand inca nu sti ce sunt lacrimile, lubirea te face sa razi in intunericul noptii, purtanduti visele pe aripile de fum ale zorilor

credeam ca ma iubesti, credeam ca te iubeam un joc atat de simplu, dar azi nu te mai am, de-ar fi sa pasim in trecut, ce ar mai fi acum, ar fi un alt inceput, sau sar alege scrum...

Nu uita ca si cei mai frumosi trandafiri au spini!

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitor ca inainte .

| Bacemi a răspuns:

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitor ca inainte.

| Flav a răspuns:

Adica sa te ajut sa construiesti o minciuna?

| ImHereForYou a răspuns:

Raspuns intarziat...http://www.youtube.com/watch?v=p_D6MnPGO1A =>asculta melodia asta!

| bluesky explică:

rolling eyes mare critic esti doamnehee hee
V-am cerut : Un status, un avatar sau o melodie la status care sa il faca pe fostul sa ii para rau ca m-a pierdut dar prin care sa exprim indiferenta si ca l-am uitat, ca nu imi mai pasa de el!
Daca imi puteti spune... rolling eyes

| bluesky explică:

@dadag, mersi mult chiar daca stiam melodia, dar e absolut superba :X:X:X

| bluesky explică:

@Flav, nu e ca sa construiesc nici o minciuna, doar vreau sa ii dovedesc ca nu mai imi pasa de el!

| broscutsaaa a răspuns:

E dintr`o melodie, dar eu le ador! love struck

- You don't have to say, what you did,
I already know, I found out from her
Now there's just no chance, for you and me, there'll never be
And don't it make you sad about it

In traducere...

Nu trebuie sa spui, ce-ai facut,
Deja stiu, am aflat de la ea
Acum ca nu mai e nici o sansa, pentru noi doi, niciodata nu va mai fi
Si nu te preface ca te intristeaza

- You were my sun
You were my earth
But you didn't know all the ways I loved you
So you took a chance
And made other plans
But I bet you didn't think that they would come crashing down

Traducere...

Erai Soarele meu
Erai Pamantul meu
Dar nu ai stiut toate modurile in care eu te-am iubit
Asa ca ai profitat de ocazie
Si ti-ai facut alte planuri,
Dar pariez ca nu te-ai gandit
Ca ele s-ar putea ruina

- Nu te omoara, deci te face mai puternic.

- Recunosc, mi`e dor! Dar macar imi e mai bine.

Sper ca te-am putut ajuta. :*

| sorin a răspuns:

Ca bine zice @Flav, la cum ai pus intrebarea daca ii pot zice asa a sunat ca si cum nu iti pare rau.

| georgiana37 a răspuns:

Doar in poze ai sa ma vezi, ai fost prost si n'ai stiut sa ma apreciezi. asta e bun?

| dada a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UDCMu4JZS1E

melodia asta m'a marcat :)):)):))

| babyblue_8473 a răspuns:

I'm alright, don't be sorry, but it's true
When I'm gone, you realize
That I'm the best thing to happen to youwinking

[madonna-miles away)

| axel007 a răspuns:

Nu iti dai seama de valoarea unui om numai dupa ce il pierzi.

| axel007 a răspuns:

Nu pretuiesti un om numai dupa ce nu il mai ai...

| axel007 a răspuns:

Nu iti dai seama seama ce ai avut numai dupa ce l-ai pierdut...

| bcd a răspuns:

Sa poti sa crezi.Cand unii te insala.Sa te ridici.Cand altii te dObOara.Sa razi chiar daca sufletul iti plange.Si cald ramai.Chiar daca afara ninge. exista O melOdie pe aceste versuri (rog raspuns)[-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și întrebarea e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubes X laughing
o sasy bage unghia`n gat devil
un status cu ceva care zambeste laughing)
sh melodie mecena-nu vreauwinking
hay` cius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

From everything you have, i`m everything you don`t have...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari happy

"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mecena-catre ea!love struck

mecena-nu vreau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Status