| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Un tampit si-a batut joc de mine si mi-a pus id-ul pe un site.Si nu stiu ce sa fac ca sa ma razbun dar sa-l doara asa cum m-am simtit si eucryingDati-mi niste idei ce sa-i fac dar tot pe netcrying Ce as putea sa ii fac? dau funda la cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| georgianaionescu a răspuns:

Sa ii pui si tu id pe un site cu matrimoniale si pui o poza cu o fata |laughing)

sau thinking

sa iti faci un al id cu un alt nume de fata si sa faci misto de el.

big grin

6 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Eu l'as fii pus pe un site de matrimoniale la categoria Gay.

| MeduzaInaripata a răspuns:

Probabil te simti oribil pentru ceea ce a facut el. Si eu m-as fi simtit la fel. Insa stii cum e, razbunarea e arma prostului, iar Dumnezeu nu bate niciodata cu mana. Asta insemnand ca ar fi mai bine sa stai in banca ta, sa-ti vezi de treaba ta, pentru ca tu trebuie sa-i arati ca esti mai matura decat el, iar din nefericire pentru noi, nimeni nu scapa nepedepsit. Incercarea ta de a-i face aceeasi schema nu o sa dea roade deoarece baietii nu pun la suflet chestiile astea, ba chiar se amuza, pe cand fetele chiar incep sa planga pentru asa ceva. Vei fi castigatoarea "razboiului" daca cedezi prima. Mult succes si sper ca te-am ajutat!

| Antonik a răspuns:

Buna,
naspa farsa ce ti-a facut ala.
Ai putea sa ii faci farsele:

1. tu sa iti faci un id de farse si pe ala sa iti bagi joc de el;

2. fa-i farse la telefon;

3. pune-i id-ul pe un site de baieti cocalari;

4. fa-ti cont pe youtube si pune un clip cu el daca o sa ii faci, asa o sa il vada toata lumea;

5. fa-ti cont pe hi5/facebook si pune-i numele lui cu cateva poze daca ai si pune-i statusuri ca i-ar placea de cnva.etc.

Sunt multe solutii daca vrei sa te razbuni pe candva.
Sau fa-i farse mai usoare cu ar fi sa nu ii mai vb su sa faci misto de el.

Totul consta in imaginatie!

Succes:*

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Ia o poza cu el si bag-o pe situ :cocalari si pitipoance apoi trimite linkul la toata lumea si lui ...pls raspuns folositorbig grin:d

| BLABLAGAGA a răspuns:

Cauta pe net poze cu fete dzb si pune-i id pe net cu acea poza

| maria_9947 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai bine sa-l ignori? stiu cum te simti... ce ai simtit, dar nu merita ...in astfel de situatii ignoranta doare cel mai tare.