| AlexaMaxii a întrebat:

Un tip cu care ma inteleg bine ma place..si eu il plac da numai el stie asta...si o prietena buna il place pe el..si toata lumea stie.da tipul acela vrea sa fie cu mine.ce sa fac sa nj se supere prietena mea? ...helppp..

Răspuns Câştigător
| VenomMMA a răspuns:

Buna, in primul rand n-are cum sa nu se supere din moment ce si ea il place pe el. Probabil o sa se raceasca relatia dintre voi doua daca tu te cuplezi cu el. Well, lucrurile astea sunt inevitabile. Stii... prietenii vin si se duc. Important este ca tu sa ramai pe pozitii. Nu sta asa! Daca iti place de el si te simti bine in preajma lui, cuplati-va! Mai ales ca tipul te place pe tine, nu pe ea! Nu-i vina ta ca v-ati indragostit de acelasi baiatul si ca el te-a ales pe tine. Nu sunteti la concurs! Asa-i in viata, unii pierd, altii castiga. Si se pare ca tu esti castigatorea in acest caz. happy