| demifcm77 a întrebat:

Un top mic cu cele mai bune universitati economice din Romania (cand spun bune ma refer la cele cu renume si care iti ofera o sansa in plus la angajare)? Ma intereseaza specializarea finante si administrarea afacerilor in general. Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai buna e ASE ul urmate de facultatile din marile centre universitare din tara, Iasi, Cluj, Timisoara

insa daca ai impresia ca facultatea si numele acesteia te ajuta in gasirea unui job te inseli.

degeaba scrie ASE pe diploma ta daca tu nu stii nimic in domeniu