| Sebastian222 a întrebat:

Unde as putea ca sa ma angajez daca am terminat la matematica informatica, dar din pacate nu am diploma de bac? Multumesc si ofer funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde pe santier ca muncitor necalificat, in rest nu te angajeaza mai nimeni fara diploma de bac

4 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Tu nu ai o specializare anume in informatica, daca ai avea de exemplu ecdl-ul ai putea sa incerci sa vezi daca te-ar putea angaja la o scoala ca instructor de tic. Dar in rest ce sa zic, doar locurile normale si obisnuiete, magazine, restaurante, etc. Liceul nu ne ofera posibilitati, nu asta de acuma, cel profesional oferea.

| suntserios a răspuns (pentru Cloudless):

Mda, l ar anagaja cineva ca instructor cand el nu are nici bacul luat?

| Mussette a răspuns:

Fara, e mai greu. Incearca o postliceala si poate te va ajuta sa-ti gasesti serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fast-food in cel mai bun caz, din asta de la coltul strazii.