| William a întrebat:

Unde as putea sa comand un mouse pad personalizat? Vreau sa aleg eu forma, poza si dimensiunile. Sa fie sub 50 de lei.

1 răspuns:
| Arianda43 a răspuns:

Pai daca vrei sa alegi tu forma, poza si dimensiunea inseamna ca trebuie sa iti comanzi unul de pe un site care se ocupa cu asta, asa am facut si eu si asta ar costa mai mult de 50 de lei. Numai cu atat te pot ajuta.

P.S: Frumoasa poza de profil asa arata si profa mea de istorie.winking