| RapsodieDePrimavara a întrebat:

Unde as putea sa gasesc vopsea de fata (cu t de la tara) alba? Vine 1 iunie si vreau sa ma costumez in mim la balul mascat organizat de ziua copilului si imi trebuie vopsea alba ...sunt din Rm.Valcea

Răspuns Câştigător
| MACookie02 a răspuns:

Pai nu stiu cat de sanatoase sunt vopsele,cauta printr-o librarie acuarele speciale de pictat pe fata,eu am si merg de minunte,insa nu le folosesc decat rar, cumva sa nu-mi stric fata, desi au fost testate dermatologic.Nu stiu prin ce librarie poti gasi, ca eu sunt din Bucuresti. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin