| Shagun a întrebat:

Unde as putea sa scot si eu o fata in oras, astazi-seara?
E duminica... crying

Răspuns Câştigător
| Kta91 a răspuns:

La un suc de obicehappy

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde unde locuiesti...
ai putea sa mergi cu ea la un restaurant
sau in discoteca
gandeste-te unde ii place cel mai mult din orasul respectiv si duo acolo
succes la intalnire
funda?:X

| pinkystyleツ a răspuns:

Si daca este duminica ce? Din contra este week si o poti duce int-run club de fite, daca nu la un chinezesc, sau poate la un capuccino la o cafenea sunt multe! Fundaa?

| PinkTerror a răspuns:

Si de unde esti?

ca daca esti de la targul ocna... degeba iti zic eu de bucuresti

| xDarkBarbiee a răspuns:

Daca e duminica.la Biserica :-)) Glumeam.La McDonalds,un restaurant,o plimbare, un muzeu, un club.:-D ETcC. Fundaa?; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un restaurant.la o plimbare.la un bar.etc.