| w1zz a întrebat:

Unde credeti ca sa-mi fac ziua la mine acasa sau la cofetarie

Răspuns Câştigător
| tremuriciiuliana a răspuns:

Si ziua mea e maine si daca aveam timp sa o organizez o faceam acasa o sa fac ceva doar pentru colegele mele din trupa bafta

9 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Eu mi.as tine-o acasa
big grin
Cum doresti.

:*

| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu... daca nu vrei sa-ti stea parintii pe cap mai bine la cofetarie. Daca vrei o atmosfera de familie la tine acasa.

| SweetCandy a răspuns:

Frumos ar fi la cofetarie, insa e mult mai practic si mai familial acasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cofetarie, mie imi place mai mult in oras decit acasa. Ma inviti si pe mine daca o faci la cofetarie? happy

| Antrax a răspuns:

Acasa e mai bine.

| DeeVee a răspuns:

Acasa...

| Floreenofficial a răspuns:

Eu mi-am facut-o vreo 3 ani consecutivi la cofetarie...si dupa vreo 1 ora o sa va plictisiti... daca vrei sa ti-o faci acasa pregateste de dezastru.Nu ne-ai spus cam cati prieteni ai vrea sa inviti...

| frida0purple a răspuns:

Eu zic acasa... spatiul este nelimitat si este mai familial locul happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde... Daca vrei ceva mai agitat sau sa chemi multa lume si s-ar face dezastru mai bine optezi pentru cofetarie... Nu trebuie sa faci tu curat dupa, nu ai probleme cu vecinii... Poate ai mai mult spatiu... Daca vrei un cadru intim cu putine persoane si o atmosfera familiara mai bine o tii acasa. La multi ani!