| inna a întrebat:

Unde e mai bine la scoala sau in vacanta? :-x.Eu una abia astept sa vine vacanta.happy

Răspuns Câştigător
| baba a răspuns:

Mai bine e acolo unde nu stai prea mult. Cu cât stai mai mult în vacanţă, cu atât devine mai plictisitoare ea şi cu atât e şcoala mai interesantă. Şi invers...

13 răspunsuri:
| inna explică:

Sa vina vacanta sz laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

In vacanta normal laughinglaughing

| dulshe a răspuns:

Categoric in VACANTA love strucklove strucklove struck si eu abia astept sa vina:d la scoala? nici gand, m-am saturat de examene, teze:-& pfff unde nu-i mai bine ca in vacanta:d, prieteni, petreceri, timp liber, mare, soare pff cate nu se pot face, pe cand la scoala invatat, invatat, invatat si tot asa numai cu invatatul

| Shery a răspuns:

Cand esti cu cei pe care ii iubesti:X, oriunde e bine happy

| MADALINAAAA a răspuns:

In vacanta evident! plaja. dicoteca:X:X:X

| DiMoDi a răspuns:

Crissu14! notează-ţi undeva întrebarea asta şi reciteşte-o cu răspunsuri cu tot, peste vreo 20 de ani... ai să fii surprins de rezultat, te rog să mă crezi!big grin

| Cryss a răspuns:

Vacanta clar!
big grin
De abia astept sa ies pe afara cu prieteniibatting eyelashes si sa scap de stresul scolii big grin.

| GreenSky a răspuns:

Bineinteles k in vacanta...

| amberjuly a răspuns:

E faina vacanta dar nu vreau sa nu mai merg la facultate. E prea fain. O sa-mi fie dor de colegi

| guess_who a răspuns:

Vacanta? yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
vreau sa ma duc la mare :X:X:X.am fost de 1 mai dar mai vreauhappy
Si mai vreau sa stau numai p`afara sa ma bronzez mai mult.

| bc83boom a răspuns:

Unde o fi, important sa te simti bine happy

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Pai mie una imi plac amandoua .la scoala imi plac pauzele si ca vb cu colegii si vacanta este un mod de a ma tine departe de orele de la scoala si desigur vaantza e pentru distractie...asa ca nu ma pot decide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult la scoala si in vacanta