| aalhggcsdsvs a întrebat:

Unde gasesc modelele la onlimpiada de geografie de anul asta? va rog ajutati-ma! dau funda

Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

Pe
www.edu.ro
www.didactic.ro
http://www.olimpiade.ro/informatii.php?etapa=2&materie=7&editie=5
si dai in dreapta sus la an si-ti setezi anul.
:-"
bafta!

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Pe google, dai un search si gata! Sau cautare la tine cum o fi!
Si iti va da : pe edu.ro sau referate.ro
In fine, astea sunt printre cele mai mari site`uri de,, scoala'', cu teme, referate, eseuri blablabla.
Pe edu.ro mi-am facut eseu la biologie despre,, Poluarea si tari grav afectate''
Asa se numea, sau la romana:,, Eu si lumea virtuala''

Sau la geografie :,, Diversitatea animalelor in diferite puncte ale Terrei.''