| NuDauInfoPers a întrebat:

Unde găsesc și eu rezultatele de admitere la politehnica, mediile pentru fiecare facultate?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Rezultatele sunt vizibile (cu nume si medie pentru fiecare candidat si fiecare facultate) pe site-ul de admitere dar trebuie sa ai link-ul acela pentru ca ei scot de pe site-ul principal acele sectiuni de unde poti accesa rezultatele. Nu stiu daca m-ai inteles, acelasi lucru e si cu testele acelea online pentru fiecare facultate si fiecare materie. Eu nu am link-ul ca ti l-as da. Sau poate s-au schimbat regulile intre timp si poti accesa rezultale si fara link, nu stiu, incearca

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate pe site-ul oficial. Dar Universitata Politehnica se afla in diferite orase din aceasta tara, motiv pentru care nu exista numai una singura, sau un site pentru toate.

Iar intrebarea ta este pusa intr-un format prea... general, astfel incat noi nu putem sa iti spunem asta. Difera de la oras la oras, de la site la site. Iar sansa ca cineva de la aceeasi facultate cu cea specificata de tine sa iti raspunda, sau cu atat mai mult sa caute pe site-ul respectiv pentru tine, este foarte mica happy

Numai bine!

| NuDauInfoPers explică:

PS. Politehnica Bucuresti, faculatea de Automatica si Calculatoare ma intereseaza