| вèiiiвiii a întrebat:

Unde țiai dori sa locuiesti puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Romania ramane locul principal, nu am pretentii sa traiesc ca un magnat ci ma mandresc ca sunt roman si o persoana cu suflet bun. Dumnezeu ma va ajuta si o sa duc o viata frumoasa pe cont propriu.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Japonia, Italia sau Australia.

| toxik a răspuns:

India (mumbai) love struck

| Helper004 a răspuns:

Eu as vrea sa locuiesc in Romania, in Pitesti (unde locuiesc si acum) si sa stau doar cu prietenii intr-un apartament :X big grin

| DeniZu a răspuns:

Intre mare si munte sa le am pe amandoua aproape...si pe cei dragi alaturi, prieteni, familie...iar eu sa locuiesc cu el. pana la urma nu cred ca mai conteaza unde locuiesti, daca esti cu el/ea si va intelegeti de minune, nu mai conteaza unde locuiti

| fasolescazuta a răspuns:

Undeva departe, departe de lume