| Izzaabellaa a întrebat:

Unde mergeti de Craciun?

5 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

La Biserica, doar e nasterea Domnului, iar biserica este casa Domnului happy In mod normal de Craciun, acolo ar trebui sa fim toti happy

| forever4you a răspuns:

Astazi am duc la nepotelul meu pentru ca'i ia din motlaughingmaine la Biserica si luni s-ar putea tot la Biserica sa vad daca am chef si daca vine cineva din prietenii mei...

Craciun Fericitkiss

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

La dracu`winking.
[ Nu ma mandresc de raspuns dar exact asta simt straight face. ]

| RainboyDash a răspuns:

Stau acasa si ma uit la tv stau la pc si mananc chipsuiri si suc xD

| alex300 a răspuns:

Eu merg acas