| Lidia_6289 a întrebat:

Unde o sa va petreceti Cracinul? Dar Revelionul? Si cu >cine?:
Cel mai dragut raspuns primeste fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Craciunul nu conteaza unde til petreci conteaza sa ai inima spiritul craciunului si sa crezi In Iisus. Foarte frumos ar fi in Ierusalim pentru ca este cel mai frumos loc unde ai putea sa iti petreci Craciunul, iar revelionul cu familia pentru ca ei sunt cei mai importanti din viata oricarui copil sau chiar adult si petrecut acasa este cel mai bine si iesind cu prieteni si familia bucurandu-te de anul care urmeaza

3 răspunsuri:
| BackInTime a răspuns:

Craciunul o sa il petrecem la Paris familia mea si cu mine
Iar revelionul acasa tot cu familia dar si cu ca-ti va oameni... ce sa mai zic... o sa facem si un gratar foarte fain pentru minewinking

| denisaa_3658 a răspuns:

Acasa la o amica love struck[la fel ca anul` trecut. mai multiwinking ] ( mi se pare :X love struck ) :*
si craciunu` si revelionu`.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Craciunul îl voi petrece acasa alaturi de cei dragi. Revelionul o sa-l petrec la munte, la Poiana Brasov unde am locuri rezervate la Hotel Bradu. Sper sa fie zapada si sa ne ditram bine ca nu se stie niciodata ce aduce si cine se duce in noul an.