| INNA23 a întrebat:

Unde pot activa optiunea "Cine imi viziteaza profilul"pe facebook?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Nu există o astfel de opțiune, nu poți afla cine îți vizitează profilul. Există ceva joc de genul acesta, pe care l-am încercat și eu, dar nu funcționează. Orice program/joc/aplicație etc. care promite astfel de lucruri este fals.
http://www.realitatea.net/......04582.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu poti sti cu adevarat cine te viziteaza, dar stiu ca este jocul acela. cauta-l pe facebook si il joci. O zi buna!

| kteichd a răspuns:

Nu e inca o asa optiune poate pe viitor.