| peach_3528 a întrebat:

Unde pot gasi eclipsa d stephenie meyer? In romana, va rog crying
Nu am rabdare straight face

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Peste tot... Nj daca ai observat dar a aparut si zori de zi.cauta in hipermarketuri sau in librarii sigur o sa gasesti

8 răspunsuri:
| yoyo_4559 a răspuns:

La Humanitas, la Diverta. In Ploiesti se gaseste peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat "Now moon" din Carrefour.Acolo gasesti toate cele 4 volume.winking

| Gosh. a răspuns:

Eclipsa de Stephenie Meyer a aparut acum mult timp. O poti gasi in orice librarie. Recent am cartea si la un chiosc de ziare.

| Ninna a răspuns:

In Carrefour!

| Monyktza a răspuns:

Peste tot chiar si la Kaufland. Eu de acolo le-am luat pe toate 4winking sunt super xoxo papa

| MeMe a răspuns:

"Nu am rabdare"
Am citit de mult si a 4a carte si am asteptat-o muult =]

| deel a răspuns:

Poti sa o citesti online pe www.wattpad.com
dar nu iti recomand:(
Eu am citit ultimele 3 carti din seria harry potter pe internet si aproape ca mi sau dublat dioptriile la ochelari :((

| iuana a răspuns:

Hey lolly ea a spus online ...si zori de zi na aparut inca...laughing