| Cjay a întrebat:

Unde pot gasi episoade pe plus din Iubire si Onoare adica sa nu fie ce da la televizor sa fie mai multe episoade care o sa urmeze ...Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nicaieriwinking prima data episoadele apar la tv si pe urma pe net

| Cjay explică:

Mai expertilor stati linistiti ca sunt episoadele dar sunt in alta limba.expertilor in calculatoare si in netwinking.io voiam doar sa va intrb daca le'ati gasit nu sa imi ziceti de premiera si alte alea ca stiu si eu.dar trebuie sa fie cu un episod macar in fata !