| prizeFTW a întrebat:

Unde pot gasi romanele Twilight de Stephenie Meyer in constanta? Si cam cat ar costa? [ Le vreau toate : Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking dawn ( Twilight,Luna noua, Eclipsa, Zori de zi ) Sa fie in romana. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Le poti comanda de pe internet, este o cale mult mai usoara si mai avantajoasa(prin care poti face rost de toate deodata), in loc sa te plimbi prin toate magazinele din Constanta.
Sper ca te-am ajutat happy

| prizeFTW explică (pentru MyaEmy):

Din nou meriti fundita. laughing

| MyaEmy a răspuns (pentru prizeFTW):

Multumeesc kissblushing

| prizeFTW explică (pentru MyaEmy):

laughing)))