| 1234567890_7534 a întrebat:

Unde pot gasi si eu postere cu Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Foarte multe s dese sunt ion popcornhappyda gasesti destule si in bravo/bravo girl.fii atenta. poti da anunturi in popcorn la schimb de postere si le pastrezi pe cele care nu iti plac le dai la schimb si gata! obtii muuulte postere cu justinhappy la fel de bine poti da cautare pe google la desktop justin bieber si le printezi si gatahappyhappysucces. te pup:*

8 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

In popcornhappy

| CudiDaKid a răspuns:

Moama deja m-am saturat de copilu` asta raised eyebrows

| gabriela007 a răspuns:

In reviste de ex: Popcorn, Bravo, Poster etcwinking, sau poti cauta poze de pe internet cu el ( mari) si sa le printezilaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In numarul 9 din BRAVO gasesti un poster cu ellove struck il am day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut postere cu Justin Bieber asa ca daca cineva are unul sa imi de-a un buzz pe iulya_miha cu raspunsul am un poster cu Justin Bieber ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In braila in obor la un magazin pe nume RODIPET unde este o librarie unde are doar reviste cu justin bieber si postere cat un tavan si un geam marimile.eu le-am luat pe toate dar voi ca sunteti prosti ce sa va fac.hai pa retardatilor.bye bye pirandelor.

| kiky_2170 a răspuns:

La mine am eu postere