| tipplermadalin a întrebat:

Unde pot gasi sisteme de copiat pentru la examene? As dori ceva nedetectabil.

5 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Invata

| dragosh01 a răspuns:

Salut Madalin! Eu mi-am luat un sistem de copiat foarte bun dupa acest site http://www.microcasti.ro/sisteme-de-copiat/. Eu unul mi-am cumparat sistem de copiat cu telefon si microcasca spy2, pana acu m-a ajutat foarte mult, si-a facut treaba. Bafta

| tipplermadalin explică (pentru dragosh01):

Dar nu se vede in ureche casca de copiat? Nu am mai folosit pana acum, dar pare cel mai sigur sistem de copiat la examene.
Cei de la http://www.microcasti.ro fac livrari in toata tara sau cum se procedeaza sa cumpar un sistem?
Tu ce imi recomanzi?
Multumesc pentru ajutor.

| dragosh01 a răspuns (pentru tipplermadalin):

Nu se vede casca fiindca intra perfect in ureche, plus ca sunt 2 tipuri de casti de copiat japoneze 1 culoarea pielii si 1 cu capacel negru, eu mi-am ales-o pe cea culoarea pielii. Trimit in toata tara prin curier rapid sau au agenti de vanzari in anumite orase, vezi si tu mai multe detalii pe site-ul lor. Eu iti recomand sistemul de copiat format din telefon si microcasca mc300.

| jetpa a răspuns:

Paiii acum depinde de tine daca ai tactica b-). 1) ciornele de la telefon 2) scrisu in palma 3) scrisu pe banca 4 ) caietu in banca ( da te prinde) 5) ceri la baie - lasati caietele la baie inainte de examen.