| Enma a întrebat:

Unde pot gasi un fond de ten care sa acopere foarte bine in jurul sumei de 50 de lei?

2 răspunsuri:
| mmo_7852 a răspuns:

Incearca Revlon Colorstay, are grad mare de acoperire, vine in doua formule (pentru ten uscat si pentru ten normal/mixt) si in gasesti si in magazine online la un pret mai mic decat in magazinele fizice. Eu mi-am comandat de pe http://cosmetic-style.ro/? x=produse&id_c=142 si produsul a fost ok, sigilat, in termen de garantie, si e la 40 de lei (+ transport prin Posta romana 10 lei, deci se incadreaza in suma).

| LauraLoredana a răspuns:

Acum in functie si de tenul pe care il ai, incearca affinitone de la maybelline sau dream liquid mouse...dar sa-ti alegi nuanta bine