| girl17 a întrebat:

Unde pot gasi un sait care traduce bine in engleza...adica din romana in engleza...ca am de facut un eseu si nu prea stiu engleaza. va rog

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Scrie pe google 'translate'si alege prima varianta e cea mai buna da nu scrii tot eseu odata sa ti-l traduca strucureaza-l pe propozitii

2 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Ia Id asta infobotro10 si ii dai accept si iti traduce din romana in engleza sau invers totul e sa scrii ro-en mic si ii da litlle si daca scrii en-ro litlle iti da mic. Este adevarat eu am tradus texte foarte mari si merge garantat. Dar vezi ca nu e mereu online happy Poate nu dai fund ASta chiar merge binewinking

| Faby3322 a răspuns:

Vezi ca undeva sus langa unde sctie TPU daca te duci cu sageata pe el si dai clac apare new tab si dai clic pe bing translator