| Lareas a întrebat:

Unde pot ieși sa îmi fac și eu o relație și sa leg prietenii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oriunde, afara din casa si intalnesti oameni la tot pasul.
Recomand sa incepi cu vecinii cu care ai crescut, colegii de scoala, versiorii samd.

| Lareas explică (pentru Violleta2022):

Vecini nu am, colegii de școală numai vb cu mine și verișorii au familiile lor și nu ma mai baga în seama

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lareas):

Iti faci prieteni noi din fostii colegi, aia care vorbesc cu tine, care te mai tin minte.

| GirthD a răspuns:

Esti barbat presupun, du-te la sala.

| Vlad128 a răspuns:

Incearca aplicatii gen boo, hoop, tinder etc. Sau mai poti incerca la festivaluri