| Oana_3252 a întrebat:

Unde pot sa gasesc inimioare, stelute si altele? pentru ca sa le pun p poza...pentru a o edita?

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

PC - Photo Shop/Scape
RealLife - la magazinwinking

| fanaa a răspuns:

Pei, eu stiu alt mod, le poti face din tastatura :* ALT+ cifrele din dreapta tastaturi '.de exemplu : ☺☻♥♦♣♠•◘○ acelea sunt ~ toate care le poti face din tastatura, sper ca te-am ajutat, Sarbatori fericite :* alaturi de cei dragi, sa ai multa sanatate si de toate.

| Oana_3252 explică:

Nu ajm gasit aqlo...am cautat.dar mersi oricum...am gasit p ww.pizap.com
mersi mersi...:*happywinkingbig grin

| Oana_3252 explică:

Www*