| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa joc Airsoft? Fie in judetul Arad, fie in judetele din TRansilvania - in afara de sudul tarii, nord, Moldova si Dobrogea.
Pot sa ma joc daca sunt doar eu cu inca o persoana? Gasim acolo gasca, sau trebuei sa ne facem de dinainte?
Va rog, mai multe detalii! Va multumesc! Toti primiti voturi!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Http://airsoftarad.ro/contact.html deci uite aici niste oameni pe care ii poti contacta si ii poti intreba asta :) Acum ramane doar spor la joaca:)