| eusuntdana a întrebat:

Unde pot sa mi transform pozele in video si sa pun o mel la ele un program ceva funda urgent

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Pozele nu se transforma in video, doar se pun mai multe poze una langa alta, cu cateva afecte atunci cand se schimba, si se adauga muzica pe fundal.
Chestia asta o faci prin Movie Maker, daca ai Windows xp te duci la start>all programs si gasesti acolo windows movie maker, este cel mai simplu program de facut video-uri, si cel mai usor.
Cum sa faci gasesti pe youtube video-uri doar cautand "Movie Maker Tutorial".
Daca vrei ceva diversitate, si multe efecte speciale, sa faci video-uri filmand desktopul etc, iti recomand Camtasia Studio 7, dar este putin mai avansat decat Movie Maker, si daca nu stii cum sa folosesti movie maker fii sigura ca nu stii cum sa folosesti Camtasia.
Daca ai windows 7, Vista sau 8 doar descarci Movie Maker de pe net, googlewinking